گزیر

::گاهنوشتهای حمیدرضا محمدی::

دربارهٔ من:

آخرین نظردهندگان:

مشترک شوید:

ایمیل خود را در جعبهٔ زیر وارد کنید و دکمهٔ اشتراک را بزنید.

جستجو:

Valid XHTML 1.0 Transitional RSS Feed

درباره من

نام من حمیدرضا محمدی است، متولد ۱۳۵۹ شهر سنجان (بخوانید : سـِ نـِ جان) واقع در نزدیکی اراک هستم.

دبستان را در مدرسه ابتدایی شهید نامجو (سنجان)، راهنمایی را در مدرسه راهنمایی علامه مجلسی (سنجان) و دبیرستان و پیش دانشگاهی را در دبیرستان نمونه حاج محمدرضا کاظمی (اراک) پشت سر گذاشته‌ام و نهایتاً در سال ۱۳۸۱ از دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر گرایش مهندسی نرم‌افزار فارغ التحصیل شده‌ام.

سوابق کاری من شامل کار در واحد کامپیوتر شرکت گاز استان مرکزی و چند همکاری کوتاه مدت و پاره وقت با شرکتهای کامپیوتری اراک است. مدتی نیز در شرکت فنی و مهندسی فن‌آوران داده‌افزار کارا نقش سهامدار و گرداننده را ایفا می‌کردم و هم‌اکنون در یک شرکت تولیدکننده‌ی نرم‌افزارهای کامپیوتری به عنوان برنامه‌نویس به کار مشغولم.

مهارت و علاقمندی عمده من در حال حاضر برنامه‌نویسی با زبان Visual C++ 6.0 است، هر چند به طور پراکنده تجربه‌هایی در برنامه‌نویسی با زبانهای دیگر، طراحی وب و گرافیک کامپیوتری نیز دارم.

از طریق پیوندهای زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد من به دست آورید:

سایت شخصی حمیدرضا محمدی : در بردارنده پروژه کارشناسی، برخی فعالیتها و پروژه‌های درسی و غیردرسی و شعرهای دوره نوجوانی من (این دو عنوان را به اینجا منتقل کرده‌ام: شعرهای دوره‌ی نوجوانی و پایان نامه کارشناسی، توجه داشته باشید که نشانی اصلی این بوده، که دیگر در دسترس نیست و به همین دلیل پیوندها شما را به یکی از زیربخشهای همین سایت می‌برند).

پایگاه اطلاع رسانی شرکت گاز استان مرکزی : برخی مقالات و گزارشات تهیه شده توسط من در طول فعالیت در آن شرکت (توجه: به لحاظ تغییرات انجام شده در سایت مذکور به احتمال قوی، پیوند ارائه شده درست نیست، آخرین کارهای من در پایگاه مذکور را می‌توانید در این نشانی ببینید).

شرکت فنی و مهندسی فن آوران داده افزار کارا : شرکتی که مدتی در آن نقش گرداننده را ایفا می‌کردم (در حال حاضر دیگر ارتباط کاری با این شرکت ندارم).

درباره اینجا، اسمش و انگیزه‌اش اینجا و اینجا را ببینید، البته با این دید که (اعتراف) صاحب قال کمی هم متلون المزاج تشریف دارند و شاید الان در بعضی موارد نظرشان چیزی غیر از آنچه آنجا گفته شده باشد!

برای تماس با من از این صفحه استفاده کنید.